Tým školky Child's way 

Jana Hrkalová - ředitelka

V roce 2013 jsem se stala maminkou a začala jsem se intenzivně zajímat o svět dětí. Mé cesty vedly k lektorování kurzů Baby Signs a Poznáváme svět s prvky montessori.

Děti na lekcích mě vždy fascinují a provoz Montessori dětské skupiny je pro mě možností věnovat se dětem intenzivněji a více než je tomu možné na jednotlivé lekci.

Ráda šířím dále metodu Montessori, protože pro mě je to ta nejpřirozenější cesta, jak s dětmi pracovat a rozvíjet je.Mgr. Jitka Brejtrová - vychovatelka

Mě i moje profesní zaměření zcela změnily mé děti (dnes už dospělé). Znovu jsem začala studovat, tentokrát psycho-sociální studia na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy. Tady jsem pokračovala i se studiem pedagogiky a objevila v sobě nadání i poslání pro práci s dětmi.


Pro své děti jsem volila alternativně zaměřené školy a do hloubky studovala teorii jejich pedagogických směrů. Praktickým výcvikem však pro mě byl až diplomový kurz při Montessori ČR. 

Fascinuje mě, jak je tento přístup promyšlený a jak u dětí funguje. Těší mě být u toho, když děti objevují svět a dokáží něco nového už samy. 

Ráda zpívám a tvořím a to si s dětmi ve školce dost užíváme.Natálie Juklová - vychovatelka


Vystudovala jsem střední odbornou zdravotnickou školu v oboru Nutriční asistentka.

Velice ráda se starám o malé děti, vždy jsem s nimi chtěla pracovat a věnovat svůj čas právě jim, proto jsem absolvovala kurz chůvy pro děti do zahájení školní docházky a splnila si tak svůj sen.

Mám dva mladší brášky, kterým se s láskou věnuji již od jejich začátků a dělají mi opravdu radost.

Mezi mé oblíbené koníčky patří plavání, běhání v přírodě, pečení a kulturní zážitky.

Michaela Kuldanová - vychovatelka

Od mládí jezdím na vodácké a lyžařské soustředění jako instruktor. Posledních 8 let se akcí účastním i jako zdravotník. Po absolvování mistrovské školy uměleckého designu v oboru keramika a kamenosochařství jsem vyučovala na ZŠ keramiku a výtvarnou výchovu.

Po narození dvou dětí jsem vedla cvičení dětí s rodiči.

Práce s dětmi mě vždy bavila. Ráda trávím svůj čas s dětmi aktivně. Sportem, tvořením nebo vymýšlením různých her.

Adéla Šifaldová - zastupující vychovatelka

Jsem studentka obchodní školy a práce s dětmi mě moc baví.

Úspěšně jsem absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení školní docházky.

Mám zkušenosti s trénováním sportovního aerobiku holčiček ve věku 4 - 12ti let.

Zajímám se o módu, cestování a tanec.