Tým školky Child's way 

Jana Hrkalová - ředitelka

V roce 2013 jsem se stala maminkou a začala jsem se intenzivně zajímat o svět dětí. Mé cesty vedly k lektorování kurzů Baby Signs a Poznáváme svět s prvky montessori.

Děti na lekcích mě vždy fascinují a provoz Montessori dětské skupiny je pro mě možností věnovat se dětem intenzivněji a více než je tomu možné na jednotlivé lekci.

Ráda šířím dále metodu Montessori, protože pro mě je to ta nejpřirozenější cesta, jak s dětmi pracovat a rozvíjet je.Natálie Juklová - vychovatelka v dětské skupince Child's way


Vystudovala jsem střední odbornou zdravotnickou školu v oboru Nutriční asistentka.

Velice ráda se starám o malé děti, vždy jsem s nimi chtěla pracovat a věnovat svůj čas právě jim, proto jsem absolvovala kurz chůvy pro děti do zahájení školní docházky a splnila si tak svůj sen.

Mám dva mladší brášky, kterým se s láskou věnuji již od jejich začátků a dělají mi opravdu radost.

Mezi mé oblíbené koníčky patří plavání, běhání v přírodě, pečení a kulturní zážitky.

Kristýna Matějíčková - vychovatelka dětské skupiny Monte way

Po narození dcery jsem hodně jezdila vypomáhat do dětských skupinek a na kurzy jezdectví. Hrozně mě to naplňovalo, být mezi dětmi a zvířaty , tak jsem si zařídila skupinku dětí a začala je učit na koních. Již více jak 2 roky tomuto věnuji skoro všechen můj volný čas. 

Baví mě sledovat dětský svět. Vždy se od dětí přiučím něco nového, stejně tak, jako oni ode mě.

Nyní si dodělávám kurz Chůva do začátku předškolní docházky a Chůva v dětské skupině, abych mohla pracovat na plno v dětské skupince.

Jeanette Růžičková - vychovatelka v dětské skupince Child's way a zastupující vychovatelka v dětské skupince Monte way

Po rodičovské dovolené jsem se rozhodla změnit svůj obor a věnovat se dětem. Práce s dětmi mě naplňuje, protože ráda pozoruji jejich dětský svět.

Úspěšně jsem absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení školní docházky a mám v plánu se nejen v oblasti Montessori pedagogiky dále vzdělávat.

Mám ráda běh, jógu a cvičení, aktivní život, výlety a  procházky. 

Učím se na klavír.