Tým školky Child's way 

Jana Hrkalová - ředitelka

V roce 2013 jsem se stala maminkou a začala jsem se intenzivně zajímat o svět dětí. Mé cesty vedly k lektorování kurzů Baby Signs a Poznáváme svět s prvky montessori. Děti na lekcích mě vždy fascinují a provoz Montessori dětské skupiny je pro mě možností věnovat se dětem intenzivněji a více než je tomu možné na jednotlivé lekci. Ráda šířím dále metodu Montessori, protože pro mě je to ta nejpřirozenější cesta jak s dětmi pracovat a rozvíjet je.


Vendula Zelová - vedoucí učitelka

Před Vánočními svátky roku 2009 se mi narodila dcera Eliška. Po pár letech přišlo téma -školka a já jsem hned věděla, že Montessori bude ta správná cesta. Již za krátký čas Eliška prošla v Montessori velkou změnou a já na vlastní oči viděla, jak neskutečně dospěla a učí se být sama sebou. Od roku 2014 pracuji v Montessori zařízení jako asistent lektora. Absolvovala jsem Montessori kurzy, které mě posunuly dále jak po pracovní, tak i osobní stránce. Programy v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníku mi umožnili dostat se více do hloubky k dětem a jejich zpětná vazba byla úžasná. Věnuji se také kreativitě, která mě baví a snažím se jí předat dál. Po celou dobu mé práce s dětmi mě děti každý den přesvědčují o tom, jak fascinující jsou to bytosti, které se učí žít v našem světě a my jim v tom pouze pomáháme.


Dana Talová - učitelka

Mám dvě dcerky, Verunku a Dominičku. Od té doby jsem mezi aktivními maminkami, které dělají různé akce pro děti. Učitelkou dětské skupiny jsem od roku 2013. V roce 2017 jsem úspěšně absolvovala kurz Profesionální chůvy a dále bych se chtěla rozvíjet tímto směrem. Montessori mne velmi nadchlo, nyní chci získávat nové dovednosti v tomto oboru. Ráda trávím čas s rodinou, dětmi, oblíbená činnost je focení, tvoření a sport.

Michaela Kuldanová - zastupující učitelka

Od mládí jezdím na vodácké a lyžařské soustředění jako instruktor. Posledních 8 let se akcí účastním i jako zdravotník. Po absolvování mistrovské školy uměleckého designu v oboru keramika a kamenosochařství jsem vyučovala na ZŠ keramiku a výtvarnou výchovu.

Po narození dvou dětí jsem vedla cvičení dětí s rodiči.

Práce s dětmi mě vždy bavila. Ráda trávím svůj čas s dětmi aktivně. Sportem, tvořením nebo vymýšlením různých her.