Tým školky Child's way 

Jana Hrkalová - ředitelka

V roce 2013 jsem se stala maminkou a začala jsem se intenzivně zajímat o svět dětí. Mé cesty vedly k lektorování kurzů Baby Signs a Poznáváme svět s prvky montessori. Děti na lekcích mě vždy fascinují a provoz Montessori dětské skupiny je pro mě možností věnovat se dětem intenzivněji a více než je tomu možné na jednotlivé lekci. Ráda šířím dále metodu Montessori, protože pro mě je to ta nejpřirozenější cesta jak s dětmi pracovat a rozvíjet je.


Vendula Zelová - vedoucí učitelka

Před Vánočními svátky roku 2009 se mi narodila dcera Eliška. Po pár letech přišlo téma -školka a já jsem hned věděla, že Montessori bude ta správná cesta. Již za krátký čas Eliška prošla v Montessori velkou změnou a já na vlastní oči viděla, jak neskutečně dospěla a učí se být sama sebou. Od roku 2014 pracuji v Montessori zařízení jako asistent lektora. Absolvovala jsem Montessori kurzy, které mě posunuly dále jak po pracovní, tak i osobní stránce. Programy v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníku mi umožnili dostat se více do hloubky k dětem a jejich zpětná vazba byla úžasná. Věnuji se také kreativitě, která mě baví a snažím se jí předat dál. Po celou dobu mé práce s dětmi mě děti každý den přesvědčují o tom, jak fascinující jsou to bytosti, které se učí žít v našem světě a my jim v tom pouze pomáháme.

Mgr. Jana Koutníková - učitelka

Jsem zdravotní sestra a terapeutka, která vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého. S dětmi pracuji už mnoho let a ve svém přístupu praktikuji respektující model výchovy. Věnuji se nejen předškolní výchově a vzdělávání, ale i lektorování a mám svou terapeutickou praxi. Vedu podpůrně - terapeutickou skupinu pro ženy. Charakteristický je pro mě optimismus, vstřícnost a klid. Jsem obdařena vypravěčským a hereckým talentem, děti se těší na moje pohádky. Hraju ochotnicky divadlo, také na flétnu a kytaru, maluji obrazy, ráda plavu. Více se o mně dozvíte tady.